0.6M15-N0.8-WS
Part number:
0.6M15-N0.8-WS
describe:
DC DC CONVERTER 600V 15W
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 4
quantity
unit price
price
4
  • Current - Output (Max)
    1.33mA
  • Size / Dimension
    1.85" L x 1.10" W x 0.49" H (47.0mm x 28.0mm x 12.5mm)
  • Operating Temperature
    -10°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    600V
  • Voltage - Input (Min)
    14V
  • Voltage - Input (Max)
    16V