10A24-N30-I5-25PPM-F-M-H
Part number:
10A24-N30-I5-25PPM-F-M-H
describe:
DC DC CONVERTER 10000V 30W
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    3mA
  • Size / Dimension
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    10000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V