10A24-P30-I5
Part number:
10A24-P30-I5
describe:
DC DC CONVERTER 10000V 30W
package:
Box
BUY NOW add to cart
inventory 1609
minimum : 1
  • Current - Output (Max)
    3mA
  • Size / Dimension
    3.72" L x 1.52" W x 1.00" H (94.6mm x 38.7mm x 25.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    10000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V