10C24-P125-I5-AD-DA
Part number:
10C24-P125-I5-AD-DA
describe:
DC DC CONVERTER 10000V 60W
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Current - Output (Max)
    12.5mA
  • Size / Dimension
    8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    60 W
  • Voltage - Output 1
    10000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V