1/16A12-N4-I5-F-H
Part number:
1/16A12-N4-I5-F-H
describe:
DC DC CONVERTER 62V 15W
3
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    64mA
  • Size / Dimension
    3.70" L x 1.50" W x 1.17" H (94.0mm x 38.1mm x 29.8mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    62V
  • Voltage - Input (Min)
    11V
  • Voltage - Input (Max)
    16V