1/16AA24-N30-I5
Part number:
1/16AA24-N30-I5
describe:
DC DC CONVERTER 62V 15W
  • Current - Output (Max)
    480mA
  • Size / Dimension
    2.97" L x 1.50" W x 0.81" H (75.4mm x 38.1mm x 20.7mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    62V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V