1/16AA24-N30-M-H
Part number:
1/16AA24-N30-M-H
describe:
DC DC CONVERTER 62V 15W
3
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    480mA
  • Size / Dimension
    3.00" L x 1.53" W x 1.34" H (76.2mm x 38.9mm x 34.1mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    62V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V