1/2AA24-N30-25PPM-M
Part number:
1/2AA24-N30-25PPM-M
describe:
DC DC CONVERTER 500V 15W
  • Current - Output (Max)
    60mA
  • Size / Dimension
    3.00" L x 1.53" W x 0.84" H (76.2mm x 38.9mm x 21.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    500V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V