1/4AA24-N30-I10
Part number:
1/4AA24-N30-I10
describe:
DC DC CONVERTER 250V 15W
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Type
    High Voltage - Non-Isolated Module
  • Current - Output (Max)
    120mA
  • Size / Dimension
    2.97" L x 1.50" W x 0.81" H (75.4mm x 38.1mm x 20.7mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
    11-DIP Module
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    250V
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V