1/4C24-P250-I5
Part number:
1/4C24-P250-I5
describe:
DC DC CONVERTER 250V 60W
BUY NOW add to cart
inventory 1601
  • Current - Output (Max)
    1A
  • Size / Dimension
    8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    60 W
  • Voltage - Output 1
    250V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V