15A24-N30-E
Part number:
15A24-N30-E
describe:
DC/DC CONVERTER
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
RFQ Add to RFQ list
inventory 1600
Please send an inquiry form, we will reply immediately
Quick inquiry
specifications
  • Part Status
    Obsolete
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Type
    High Voltage - Non-Isolated Module
  • Current - Output (Max)
    2mA
  • Size / Dimension
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 15000V
  • Approval Agency
    CE, cUL, cURus, UL
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V