15A24-P15
Part number:
15A24-P15
describe:
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1603
minimum : 1
  • Current - Output (Max)
    1mA
  • Size / Dimension
    4.70" L x 1.52" W x 1.00" H (119.4mm x 38.7mm x 25.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
    Module
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 15000V
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V