15C24-N125-DA
Part number:
15C24-N125-DA
Bulk
inventory 1600
minimum : 1
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Grade
  • Qualification
  • Current - Output (Max)
    8.3mA
  • Size / Dimension
    8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
    Module
  • Power (Watts)
    125 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 15000V
  • Approval Agency
    CE, cUR, cURus, UR
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V