1/8A12-P4-I5-F-M-H
Part number:
1/8A12-P4-I5-F-M-H
describe:
DC DC CONVERTER 125V 15W
  • Current - Output (Max)
    32mA
  • Size / Dimension
    3.73" L x 1.53" W x 1.20" H (94.8mm x 38.9mm x 30.5mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    125V
  • Voltage - Input (Min)
    11V
  • Voltage - Input (Max)
    16V