1/8A24-N30-I10-F-H
Part number:
1/8A24-N30-I10-F-H
describe:
DC DC CONVERTER 125V 15W
3
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    240mA
  • Size / Dimension
    3.70" L x 1.50" W x 1.23" H (94.0mm x 38.1mm x 31.3mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    125V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V