1/8C24-N60-I5-DA
Part number:
1/8C24-N60-I5-DA
describe:
DC DC CONVERTER 125V 60W
  • Current - Output (Max)
    480mA
  • Size / Dimension
    4.50" L x 4.00" W x 1.06" H (114.3mm x 101.6mm x 27.0mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    60 W
  • Voltage - Output 1
    125V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V