1A24-P20-I5-25PPM-F-M-C
Part number:
1A24-P20-I5-25PPM-F-M-C
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
  • Current - Output (Max)
    20mA
  • Size / Dimension
    4.75" L x 2.00" W x 1.00" H (120.7mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Operating Temperature
    10°C ~ 45°C
  • Power (Watts)
    20 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 1000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V