20A24-N30-I10-25PPM-M-C-1
Part number:
20A24-N30-I10-25PPM-M-C-1
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Current - Output (Max)
    1.5mA
  • Size / Dimension
    5.70" L x 1.52" W x 1.08" H (144.8mm x 38.7mm x 27.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 20000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V