25C24-P250-I5-H
Part number:
25C24-P250-I5-H
inventory 1600
minimum : 1
  • Features
    Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    10mA
  • Size / Dimension
    9.25" L x 4.50" W x 2.03" H (235.0mm x 114.3mm x 51.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    250 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 25000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V