25C24-P60
Part number:
25C24-P60
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1602
minimum : 1
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    2.4mA
  • Size / Dimension
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
  • Power (Watts)
    60 W
  • Voltage - Output 1
    25000V
  • Approval Agency
    CE, cUL, cURus, UL
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V