2A24-N20-25PPM-F-E
Part number:
2A24-N20-25PPM-F-E
describe:
DC/DC CONVERTER
package:
Bulk
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Grade
  • Qualification
  • Type
    High Voltage - Non-Isolated Module
  • Current - Output (Max)
    10mA
  • Size / Dimension
    4.75" L x 2.00" W x 1.00" H (120.7mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Operating Temperature
    10°C ~ 45°C
  • Package / Case
    Module
  • Power (Watts)
    20 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 2000V
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V