2A24-N20-M-E
Part number:
2A24-N20-M-E
  • Current - Output (Max)
    10mA
  • Size / Dimension
    4.75" L x 2.00" W x 1.00" H (120.7mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    20 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 2000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V