30A24-N15-25PPM-M-C
Part number:
30A24-N15-25PPM-M-C
describe:
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
RFQ Add to RFQ list
inventory 1600
Please send an inquiry form, we will reply immediately
Quick inquiry
specifications
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    High Voltage - Non-Isolated Module
  • Current - Output (Max)
    500µA
  • Size / Dimension
    6.96" L x 1.60" W x 1.14" H (176.8mm x 40.6mm x 40.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
    Module
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    -30000V
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V