35A24-N30-25PPM-M-C
Part number:
35A24-N30-25PPM-M-C
  • Current - Output (Max)
    860µA
  • Size / Dimension
    6.96" L x 1.60" W x 1.14" H (176.8mm x 40.6mm x 40.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V