35A24-P15-M-H
Part number:
35A24-P15-M-H
    Obsolete
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    420µA
  • Size / Dimension
    6.96" L x 1.60" W x 1.14" H (176.8mm x 40.6mm x 40.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    35000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V