40A24-P15-F-M
Part number:
40A24-P15-F-M
  • Current - Output (Max)
    370µA
  • Size / Dimension
    7.96" L x 1.60" W x 1.41" H (202.2mm x 40.6mm x 35.7mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    40000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V