4A24-P20-F-C
Part number:
4A24-P20-F-C
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1601
minimum : 1
  • Current - Output (Max)
    5mA
  • Size / Dimension
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
  • Power (Watts)
    20 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 4000V
  • Approval Agency
    CE, cUL, cURus, UL
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V