4C24-NP250-I10-1
Part number:
4C24-NP250-I10-1
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    31mA
  • Size / Dimension
    8.00" L x 4.50" W x 1.08" H (203.2mm x 114.3mm x 27.4mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    250 W
  • Number of Outputs
    2
  • Supplier Device Package
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 4000V
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V