50C24-P250-I10-AQ-DAR
Part number:
50C24-P250-I10-AQ-DAR
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    5mA
  • Size / Dimension
    14.00" L x 4.50" W x 2.98" H (355.6mm x 114.3mm x 75.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    250 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 50000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V