60C24-P250-I10
Part number:
60C24-P250-I10
inventory 1600
minimum : 1
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    4.17mA
  • Size / Dimension
    14.00" L x 4.50" W x 2.98" H (355.6mm x 114.3mm x 75.6mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    250 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 60000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    28V