6AA24-P30-I10-E
Part number:
6AA24-P30-I10-E
  • Current - Output (Max)
    5mA
  • Size / Dimension
    2.97" L x 1.50" W x 0.75" H (75.4mm x 38.1mm x 19.1mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 6000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V