6C24-N30-H
Part number:
6C24-N30-H
describe:
C-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
  • Features
    Heat Sink
  • Current - Output (Max)
    5mA
  • Size / Dimension
    3.70" L x 1.50" W x 1.23" H (94.0mm x 38.1mm x 31.3mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Package / Case
    11-DIP Module
  • Power (Watts)
    30 W
  • Voltage - Output 1
    -6000V
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Standard Number
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V