6C24-N60-I5-DA
Part number:
6C24-N60-I5-DA
  • Features
    Adjustable Output, Remote On/Off
  • Current - Output (Max)
    10mA
  • Size / Dimension
    4.50" L x 4.00" W x 1.06" H (114.3mm x 101.6mm x 27.0mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 65°C
  • Power (Watts)
    60 W
  • Voltage - Output 1
    0 ~ 6000V
  • Voltage - Input (Min)
    23V
  • Voltage - Input (Max)
    30V