MPM24-200PS
Part number:
MPM24-200PS
describe:
DC DC CONVERTER 34-200V 15W
package:
Bulk
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Type
    High Voltage - Isolated Module
  • Current - Output (Max)
    7.5mA
  • Size / Dimension
    1.55" L x 1.55" W x 0.85" H (39.4mm x 39.4mm x 21.6mm)
  • Operating Temperature
    -10°C ~ 60°C
  • Package / Case
    4-DIP Module
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    34 ~ 200V
  • Approval Agency
    CE
  • Voltage - Input (Min)
    4V
  • Voltage - Input (Max)
    24V