MPM24-2KP
Part number:
MPM24-2KP
describe:
DC DC CONVERTER 334-2000V 15W
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 3
quantity
unit price
price
3
  • Current - Output (Max)
    750µA
  • Size / Dimension
    1.50" L x 1.50" W x 0.79" H (38.1mm x 38.1mm x 20.1mm)
  • Operating Temperature
    -10°C ~ 60°C
  • Power (Watts)
    15 W
  • Voltage - Output 1
    334 ~ 2000V
  • Voltage - Input (Min)
    4V
  • Voltage - Input (Max)
    24V