PYBJ3-D24-S24-M
Part number:
PYBJ3-D24-S24-M
manufacturer:
describe:
DC DC CONVERTER 24V 3W
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 30
quantity
unit price
price
30
specifications
  • Current - Output (Max)
    125mA
  • Size / Dimension
    0.98" L x 0.61" W x 0.27" H (25.0mm x 15.6mm x 6.8mm)
  • Voltage - Isolation
    1.5 kV
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Package / Case
    6-SMD Module
  • Power (Watts)
    3 W
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Efficiency
    81%
  • Approval Agency
    CE
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Voltage - Input (Max)
    36V