RA3-121505D/SMD
Part number:
RA3-121505D/SMD
manufacturer:
describe:
DC DC CONVERTER 15V 5V
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 16
quantity
unit price
price
16
  • Size / Dimension
    0.92" L x 0.59" W x 0.33" H (23.4mm x 15.0mm x 8.5mm)
  • Voltage - Isolation
    5.2 kV
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Output 2
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    10.8V
  • Voltage - Input (Max)
    13.2V