SDH05-24S15W
Part number:
SDH05-24S15W
manufacturer:
describe:
DC DC CONVERTER 15V 5W
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1610
minimum : 1
  • Current - Output (Max)
    333mA
  • Size / Dimension
    0.52" L x 0.36" W x 0.40" H (13.2mm x 9.1mm x 10.2mm)
  • Voltage - Isolation
    1.6 kV
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • Power (Watts)
    5 W
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Voltage - Input (Max)
    36V