SPB09C-12
Part number:
SPB09C-12
BUY NOW add to cart
inventory 1623
  • Current - Output (Max)
    750mA
  • Size / Dimension
    0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm)
  • Voltage - Isolation
    1.5 kV
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 90°C (With Derating)
  • Power (Watts)
    9 W
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Voltage - Input (Max)
    75V